• DOLAR

    Alış:32.9666 Satış:32.9701
  • EURO

    Alış:35.4116 Satış:35.4288
  • ÇEYREK

    Alış:3994.0 Satış:4056.5
05 Ekim 2020, Pazartesi 10:28 | A+ | A-

BİLİM ÜSKÜDAR TEKNOFEST"TE

Gençleri ve çocukları teknoloji ve bilimle kucaklaştıran Bilim Üsküdar’da pandemi süreci dolayısıyla atölye eğitimleri online olarak devam ediyor.

BİLİM ÜSKÜDAR TEKNOFEST

Gençleri ve çocukları teknoloji ve bilimle kucaklaştıran Bilim Üsküdar’da pandemi süreci dolayısıyla atölye eğitimleri online olarak devam ediyor.

Doğa Bilimleri, Matematik, Teknoloji, Tasarım ve Astronomi, Havacılık ve Uzay olmak üzere 5 farklı temada çevirimiçi atölye eğitimleri veren Bilim Üsküdar, çocuklara bilim ve teknoloji alanında farklı deneyimler yaşatıyor.

Bilim Üsküdar EBA erişim noktası olarak maske, mesafe ve temizlik kuralına uygun hizmet vererek uzaktan eğitim sürecinde ihtiyacı olan tüm öğrencilere destek sağlıyor.

Birbirinden yetenekli öğrenciler hayallerini gerçekleştirmek için Bilim Üsküdar’daki imkânlardan yararlanarak Teknofest yarışmasına katıldılar. Bilim Üsküdar’daki uzman eğitmenler bilim ve teknoloji alanında her türlü alt yapı ve materyal desteği ile geleceğin bilim insanlarına yardımcı oluyor.

Bilim Üsküdar’da pandemi süreci boyunca gönüllü olarak 3B yazıcı ile maske üretimi yapan eğitmenler Üsküdar’daki hastanelerin ve Teknofest katılımcılarının maske ihtiyacını karşıladı.

Bilim Üsküdar’ın web sitesi www.bilimuskudar.org aracılığıyla paylaşılan Bilim Takvimi ile öğrenciler bilimsel olayları eğlenceli şekilde öğrenirken her ay yapılacak çevrim içi atölyeler için başvuru yapabiliyorlar.

Habere Ait Resimler

yukarı çık