• DOLAR

    Alış: Satış:
  • EURO

    Alış: Satış:
  • ÇEYREK

    Alış: Satış:
01 Eylül 2020, Salı 10:20 | A+ | A-

İBB KURBAN BAĞIŞ KAMPANYASI İLE 130 BİN AİLEYE ULAŞACAK

İhtiyaç sahibi aileler için hazırlanan konserveler, yarın İBB Başkan Ekrem İmamoğlu'nun da katılacağı törenle dağıtıma çıkacak.

İBB KURBAN BAĞIŞ KAMPANYASI İLE 130 BİN AİLEYE ULAŞACAK

İBB, İstanbul Vakfı aracılığıyla yürütülen kurban bağış kampanyası sayesinde 130 bin aileye ulaşacak.İhtiyaç sahibi aileler için hazırlanan konserveler, yarın İBB Başkan Ekrem İmamoğlu'nun da katılacağı törenle dağıtıma çıkacak.

Yıl boyunca on binlerce ihtiyaç sahibi aileye ulaşan İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Kurban Bayramı’nda da aileleri yalnız bırakmadı. İstanbul Vakfı aracılığıyla yürütülen kurban bağış kampanyasına 8 bin 223 yardımsever katıldı.İhtiyaç sahipleri ile yardımseverleri buluşturan İBB'nin kampanyası sayesinde 130 bin ailenin yüzü gülecek.

Bayramın ikinci ve üçüncü,noter huzurunda vekaletlerin okunmasıyla gerçekleşen kesimlerin ardındanetler, konserve kavurma olarak değerlendirdi.İstanbul Vakfı koordinesinde üretilen 130 bin konserve kavurma, yarın İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun da katılacağı törende, İBB’ye teslim edilecek.Ardından, Frigorofik araçlarla(ısı yalıtımlı), dağıtıma başlayacak konserveler,en kısa sürede ihtiyaç sahibi ailelere ulaşacak.

Habere Ait Resimler

yukarı çık