• DOLAR

    Alış:6.8618 Satış:6.8656
  • EURO

    Alış:7.7325 Satış:7.7438
  • ÇEYREK

    Alış:639.41 Satış:652.46
16 Haziran 2020, Salı 2:06 | A+ | A-

BÜYÜKŞEHİR FİNİKE VE KUMLUCA'YI GÜZELLEŞTİYOR

Normalleşme süreci ile 65 yaş üstü ve 18 yaş altına yönelik sokağa çıkma kısıtlamalarının kaldırılmasının ardından park ve bahçeler hareketlendi. Antalya Büyükşehir Belediyesi de Kumluca Beykonak Sahil Tesisi’ni görsel yönden güzelleştirmek için yoğun mesaisine aralıksız devam ediyor.

BÜYÜKŞEHİR FİNİKE VE KUMLUCA'YI GÜZELLEŞTİYOR

Antalya Büyükşehir Belediyesi, peyzaj çalışmalarıyla Finike ve Kumluca’nın güzelliğine güzellik katıyor.

Normalleşme süreci ile 65 yaş üstü ve 18 yaş altına yönelik sokağa çıkma kısıtlamalarının kaldırılmasının ardından park ve bahçeler hareketlendi. Antalya Büyükşehir Belediyesi de
Kumluca Beykonak Sahil Tesisi’ni görsel yönden güzelleştirmek için yoğun mesaisine aralıksız devam ediyor. Beykonak Sahil Tesisi’nde peyzaj çalışması gerçekleştiren Büyükşehir ekipleri, çim ve ağaç bakımlarını yaparken sulama sistemlerini de yeniledi.
KAFİ BABA TÜRBESİ’NE BAKIM
Ekipler, Finike’de de Büyükşehir Belediyesi’nin sorumluluğundaki caddelerde kentsel peyzaj düzenlemesi yaparak kaldırım ve refüjlerin sezonluk bakımını yaptı, çim ve çiçek dikimi gerçekleştirdi. Finike Saklısu Mahallesi’nde bulunan Kafi Baba Türbesi’nin temizlik, bakım ve peyzajı da yapıldı.

Habere Ait Resimler

yukarı çık